Форум
главная страница
 
Офіційна заява ветеринарів Київського зоопарку.

 Ми Всі обурені цинічною брехнею, яка розповсюджується в медіа просторі, щодо діяльності служби ветеринарної медицини. Несправедливо, спотворливо надаються придумані кимось якісь факти, що потім активно обговорюються на різноманітних прес-конференціях, публікаціях в інтернеті без участі відповідальних наших працівників.

Колишні працівники зоопарку, які дають свою оцінку щодо клінічного стану тварин не мають відповідної фахової освіти, не мають ніякого морального і юридичного права характеризувати фізіологічні процеси, які проходять в організмі тварин, прогнозувати захворювання, робити висновки тощо.

Заради особистих комерційних інтересів, група колишніх працівників зоопарку намагаються втягнути в свій конфлікт з КМДА та дирекцією зоопарку службу ветеринарної медицини, придумуючи брудну брехню (наприклад, заяви Кирила Трантина, Сергія Григор’єва, записане ними інтерв’ю Олександра Ніколова).

Азіатський слон «Бой» був нашим пацієнтом протягом всього його життя у Київському зоопарку. Ми добре знали його стан здоров’я, оцінювали клінічні ситуації коли він хворів, створювали консиліуми та проводили терапевтичні та хірургічні заходи за для успішного проведення лікування.

Раптова втрата «Боя» при нормальному самопочутті для нас трагічна.

Ми повністю відкриті для спілкування і просимо всіх журналістів не публікувати брехливу інформацію про диких тварин зоопарку.

Робочі телефони : 277 47 54, 236 41 27 
Другие интересные ресурсы
 
Статьи различных тематик
 
© 2000-2018 by Oksana&Alexandr Lubenets
программирование - студия дизайна ICOM
 

 
 
Яндекс.Метрика