Почему собаки кусают детей

<<

Irenecris

Аватара пользователя

Любитель
Любитель

Сообщения: 68

Зарегистрирован: Пт янв 18, 2008 1:10 am

Откуда: Киев

Чемпион в Игротеке : 0
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

Сообщение Пт янв 25, 2008 8:45 pm

Людей называют зверьми,а по - моему это подло :evil:
Звери убивают,чтобы выжить,а люди просто,для удовольствия.!! Мы очень жестокие и нас сравнивать с ними(животными)нельзя!!! :evil:

щенок-это маленькое чудовище, но не любить его нельзя;)
<<

phen0

Новичок
Новичок

Сообщения: 1

Зарегистрирован: Сб сен 06, 2008 9:26 pm

Чемпион в Игротеке : 0
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

Сообщение Сб сен 06, 2008 9:44 pm

Yasyka писал(а):по досвіду знаю, що собака нападе на дитину (будь-яку) тільки у тому випадку, якщо її дразнили діти до інценденту.
я проживаю в приватному будинку будинок на березі річки, забор з боку берега з сітки. на той момент в нас проживали сука і кобель добермани.
їх з берега щодня дразнила компанія дітей з 4 -5 чоловік, на протязі літа, так додразнили до того що сука взагалі ненавиділа дітей, байдуже яких, навіть тих яких вперше в житті бачила.
діти дуже жорстокі створіння.
в мене хрищеник, йому чотири рочки, він тільки підходить до двору, моїх ротвейлерів ніде не знайдеш, ховаються під ліжко, під шкаф і в інші тяжко доступні місця, дивує тільки одне як вони його відчувают крізь стіни?


Шановна "ясука" / шановний "ясуко"!

По перше - який досвід??? Вважаєш себе чимось розумним чи досвідченим?! Спеціально зареєструвався тільки для того щоби сказати - СОБАКИ *ДОСИТЬ ЧАСТО* НАПАДАЮТЬ І БЕЗ ЖОДНОЇ *ПРЯМОЇ* ПРИЧИНИ!

В газетах повно фактів (і я був свідком коли пес покусав сестру) - йде дитина по вулиці, собака підбігає і (в кращому випадку) кусає і спокійнісінько біжить собі далі. В гіршому випадку - потрібно виклакати міліціонера щоби пристрелив собаку щоби можна було забрати труп дитини.

Ага.. діти.... Кляті Діті! Правда? Собачок через них стріляють!!

А СОБАКА - ТУПА! Вона не розділяє хто саме з дітей її дразнив чи поливав кипятком. Вона буде кусати всіх підряд.

Діти як ви кажете - дійсно справжні дегенерати! ХАМІЮТЬ ДО ТОГО ЩО БІГАЮТЬ/КРИЧАТЬ/МАХАЮТЬ РУКАМИ ПЕРЕД СОБАКОЮ!!!! Справжні скоти!! Гірше за тварин!! Обнаглівші свині!! Постріляти їх!!

<<

Yasyka

Аватара пользователя

Продвинутый
Продвинутый

Сообщения: 327

Зарегистрирован: Пт окт 26, 2007 11:37 am

Откуда: Киев

Чемпион в Игротеке : 0
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Сообщение Пн сен 08, 2008 9:47 am

Дякую, за критику, але Ви шановний погано читали те, що я писала. і мені не зрозумілий Ваш напад на мої слова??????

я теж не раз кусана "тупими" собаками, і страшенно ненавиджу дрібних двортер"єрів які хвотають те що рухається інколи навіть свого власника, але це нічого не змінюю. все що стається з собакою, яка вона ростає напряму залежить від людей і також від дітей.



Ще на останок хочу запитати були Ви шановний хоч одного разу свідком того як діти з досит гарної родини беруть металевого прута або дубіну і йдуть полювати. полювати на кошенят, щенят чи жаб в озері. штрихають та луплять з усієї дурі??????
і спостерігають як ті мучаються.....
не можна рівняти всіх під одну лінійку, всі різні. .......

Ты гордый и статный и очень красивый,
С эффектной, объемной, большой головой.
Твой вид очень грозный, но все же Ты милый,
И мы так похожи, Ротвейлер, с тобой!
Ротвейлер! Собака моя дорогая!
<<

Katrusya

Аватара пользователя

опытный
опытный

Сообщения: 166

Зарегистрирован: Вт дек 25, 2007 2:22 pm

Откуда: Киев

Чемпион в Игротеке : 0
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

Сообщение Вт сен 09, 2008 11:34 am

О чем спор? каждая собака - это индивидуальность, но спешу заметить что дурных собак не бывает - бывают дурные хозяева :mrgreen:
Конечно это для родителей девочки огромное несчастье, но почему девочка гуляла близко к вальеру а не во дворе у бабушки? И что нужно было сделать чтоб собака вдруг перепрыгнула через забор (хотя раньше такого не было)?
В каждом случае надо разбираться отдельно ...кто виноват, а кто нет...

Пред.

Вернуться в Ротвейлер

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group..
Русская поддержка phpBB
Time : 0.123s | 24 Queries | GZIP : Off