Форум главная страница
 
Інформаційний посібник із застосування антибактеріальних препаратів цефалоспоринового ряду
Корпорація «Артеріум»

01 - 02 - 03 - 04 - 05 - 06 - 07 - 08

 Вступ

На даний момент цефалоспорини – один із найбільш чисельних класів антибіотиків. Крім того, завдяки високій ефективності та низькій токсичності вони знайшли широке застосування як в медицині, так і ветеринарії.

Неможливо оцінити обсяги використання цефалоспоринових препаратів в ветеринарії, зокрема в Україні. Але можна припустити, що в світі це один із найпопулярніших за частотою призначення класів антибактеріальних засобів.

Про важливість цефалоспоринів та їхнє широке застосування в ветеринарній практиці свідчить той факт, що навесні 2012 року управління з контролю якості продуктів та ліків США (FDA) заборонило використання деяких видів цефалоспоринів продуктивним тваринам. Це була спроба захистити важливий клас антибіотиків для лікування людей, зберегти їх ефективність та попередити розвиток резистентності мікроорганізмів до цефалоспоринів, що відбувається при потраплянні слідових кількостей препаратів через харчовий ланцюг. Незважаючи на те, що резистентність мікроорганізмів до цефалоспоринів розвивається відносно повільно, причиною даної заборони названа «широке екстрене чи несанкціоноване застосування» цих препаратів.

Зважаючи на те, що антибіотики з групи цефалоспоринів в цілому набули широкого застосування у ветеринарній практиці в Україні, Корпорація «Артеріум» підготувала для ветеринарних спеціалістів даний інформаційний посібник з метою систематизації даних про застосування добре відомих препаратів зазначеної групи та ознайомлення з новим препаратом власного виробництва.

ВАТ «Київмедпрепарат», який входить до складу Корпорації «Артеріум» – лідер з виробництва та продажу антибактеріальних препаратів на фармацевтичному ринку України, має понад 160річний досвід та традиції виробництва медикаментів. Корпорація «Артеріум» має в своєму портфелі такі цефалоспоринові препарати для медичного застосування.

Слід зазначити, що чинне законодавство України регулює обіг ветеринарних препаратів і зобов’язує спеціалістів ветеринарної медицини застосовувати в клінічній практиці тільки зареєстровані ветеринарні препарати. Але, відповідно до п. 2 ст. 67. Закону України «Про ветеринарну медицину», при лікуванні непродуктивних тварин дозволяється «застосовувати лікарські засоби у разі відсутності зареєстрованих аналогічних ветеринарних препаратів».

Для застосування в ветеринарній медицині корпорація «Артеріум» окремо зареєструвала та випускає три препарати цефалоспоринового ряду для парентерального введення.

Один препарат першого покоління:

• цефазолін – порошок для приготування ін’єкційного розчину 1 г (зареєстровано в Україні за № АВ033860112 від 29.05.2012).

Два препарати третього покоління:

• цефтріаксон – порошок для приготування ін’єкційного розчину 1 г (зареєстровано в Україні за № АВ036970112 від 16.10.2012).

• цефінель – порошок для приготування ін’єкційного розчину 1 г (зареєстровано в Україні за № АВ035330112 від 06.07.2012).

Корпорація «Артеріум» – єдиний в Україні виробник ветеринарних препаратів цефалоспоринового ряду, що виготовляються за стандартами належної виробничої практики (GMP). 
Другие интересные ресурсы
 
Статьи различных тематик
 
поиск по сайту
 
© 2000-2018 by Oksana&Alexandr Lubenets
программирование - студия дизайна ICOM
 

 
 
Яндекс.Метрика